İade Koşulları

 

www.altinbasakcay.com.tr 'de "Koşulsuz İade" hakkına sahipsiniz...

İade Şartları
Almış olduğunuz ürünlerle ilgili satıcı iade şartları geçerlidir. Almış olduğunuz ürünlerle ilgili iade taleplerinizi satıcı mağazaya iletebilir veya www.altinbasakcay.com.tr  e-ticaret platformumuzla iletişim kurarak iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade süresi kaç gün?
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, paketi açmadan aktivasyon numarası kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
 • Ürünün faturası
 • 30 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, aktivasyon kodu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Satıcı mağazaya gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün mağazaya ulaşmasından sonra 3gün içerisinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde hesabınıza yansımaktadır.
 
Nasıl iade edeceğim?
Ürünü satıcıya göndermeden önce iade talebinizi ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Satıcı mağaza tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü satıcı mağazaya gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Satıcı mağazaya gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iade işlemi başlatılacaktır.

Bize Yazın